Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر علمی کلاس‌ درس دانشگاه‌های همدان غیرحضوری است

کلاس‌ درس دانشگاه‌های همدان غیرحضوری است

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان گفت: کلاس درس دانشگاه های همدان با تصمیم کمیسیون دانشجویی استان و به منظور تجهیز و آماده سازی در ۲ هفته نخست مهرماه به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار می شود.

به گزارش "همدان نیوز"، مسلم مخفی اظهار داشت: با توجه به تعطیلی ۲ ساله دانشگاه ها به علت شیوع کرونا می طلبید تصمیمی در راستای آماده سازی بهتر دانشگاه های استان به ویژه آماده سازی خوابگاه های دانشجویی، اسکان دانشجویان در خوابگاه ها،  تجهیز سلف سرویس و خدمات رسانی در رستوران ها و رفع برخی از کمبودها و نواقص گرفته شود.

وی ادامه داد: بنابراین در نشست کمیسیون دانشجویی با اتفاق آرا و تصمیم روسای دانشگاه ها مقرر شد که ۲ هفته نخست سال تحصیلی، آموزش به صورت مجازی و غیر حضوری باشد.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان درباره نقش کمبود آب در غیرحضوری شدن دانشگاه ها گفت: دانشگاه ها نسبت به تامین منبع مورد نیاز برای ذخیره آب مصرفی برای نوشیدن و شستشو اقدام کردند با این اوصاف احساس شد که باید فرصتی برای پایدار شدن آب همدان و فراهم شدن امکان ذخیره‌سازی آب داده شود.

مخفی اضافه کرد: البته در ۲ هفته نخست بازگشایی مدارس شاهد تعطیلات رسمی نیز هستیم که به منظور پیشگیری از رفت و آمد دانشجویان از خانه تا خوابگاه و دانشگاه، این تصمیم اتخاذ شد.

وی تصریح کرد: در مجموع این تصمیم با هدف آمادگی ۱۰۰ درصد دانشگاه های استان همدان برای پذیرش و تحصیل دانشجویان در سال تحصیلی جدید در کمیسیون دانشجویی همدان اتخاذ شده است./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن